VÍTEJ BUDOUCÍ PILOTE

#vitej #paragliding #beskydy #tandemlety #zabava #profici #skolaletani#gradient #bavinasto #patrik #radim #lukas #kamil #stoupaky #nevyhnijeme #damepivko #delametojinak #pratele

Škola pilotů TandemLety-škola je postavená na letitých zkušenostech konkrétních lidí, instruktorů, inspektorů a tandem pilotů v jedné osobě.

Chceme tě vtáhnout do jiného světa a prostoru, naučit tě létat a poté se podílet na dalším rozvoji tvých dovedností.  Kurzem paraglidingu ti začne jiný život a nejde jen o pohyb vzduchem, ale i začlenění do padáčkářské komunity.

Naše škola pilotů se vymyká standartnímu pojetí výuky a našim cílem je aby jsi se po kurzu cítil jako pilot začátečník a né jako "absolvent kurzu".

Proč se stát pilotem právě u nás?

Efektivita výuky

Výuka je rozdělena do dvou 4 denních částí s výukou pouze za vhodných podmínek. Což znamená maximální efektivitu výuky a s ohledem na tvůj drahý čas. Běžně je kurz 7-8 denní na jeden zátah a bývá problém sladit termín výuky s počasím.

během celého výcviku nás bude doprovázet teoretická příprava a dozvíte se spoustu informací a aerodynamice, meteorologii, zdravovědy, předpisů, pravidel a nouzových postupů. Vše bude do sebe zapadat společně s praktickou výukou.

Individuální přístup

klademe vysoký důraz na kvalitu výuky s velkou dávkou individualního přístupu - při pozemním tréninku budeš ve skupině maximálně 4 klientů/1 instruktora
běžné školy 4-8 klientů na instruktora

pokud chceš full servis a trpíš nedostatkem času, tak doporučujeme zcela individuální kurz, kdy harmonogram přizpůsobíme tobě a výuku můžeme rozvrhnout do několika týdnů.

Instruktážní let v tandemu

instruktážní let v tandemu před prvním samostatným letem z velkého kopce, při kterém odbouráme tvůj stres, prakticky ukážeme let u svahu, pravidla vyhýbání, limity padáku, základní sestupové manévry, rozpočet na přistání a přistání samotné

na tvém bezproblémovém a bezpečném vývoji nám záleží a let v tandemu během kurzu tomu hodně pomůže

tohle jinde nenajdeš..

Více výškových letů

garantujeme 15 výškových letů s převýšením 400m a to na dvou terénech.

předpis vyžaduje DVA výškové lety a jinde počet letů negarantují a počet je závislý na počasí. Zpravidla jen na jednom terénu

na výškové lety budeme mít 4 dny, které si rozvrhneme na počasí a garantovaný počet hravě překročíme

Vybavení ti půjčíme

vybavení pro tvůj výcvik ti půjčíme a je v ceně kurzu. Budeme používat kluzák Bright5, postroj, přilbu, záložní padák a vysílačku.

výuka bude probíhat na kluzácích značky Gradient, což je špička nejen mezi českými výrobci a patří i k té světové.

Platbu za kurz lze rozložit

pokud se nechceš vycinkat, tak si platbu za kurz si můžeš rozdělit na dvě části, stejně jak je rozdělen kurz. To znamená 1/2 platby před první částí a zbylou část před druhou. Tato varianta je možná pouze při platbě v hotovosti.

v případě individuálního kurzu se platí vždy jednotlivé dny

rádi ti vyjdeme  vstříc a určitě se vždy dohodneme

Vyber si svou výuku

• V ceně